Atlas Language School

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Atlas Language School öğreniminizi daha iyi anlamanıza ve geliştirmenize yardımcı olmayı ve İngilizceyi en iyi nasıl öğreneceğinize dair etkili seçimler yapmayı, okuldan ayrıldıktan sonra sizinle birlikte alabileceğiniz becerileri ve öğrenme stratejilerini öğretmeyi amaçlamaktadır. ALS akademik yöneticisive destek personeli, çalışmalarınız ve ilerlemeniz hakkında tavsiyelerde bulunmak ve size geri bildirimde bulunmak için düzenli olarak hazırdır. Kendi öğreniminizle ilgili kararlarınıza rehberlik etmek ve bir sonraki eğitim haftanız için ve ötesinde hedefler belirlemenize yardımcı olmak için her zaman yardımcı olmak için çalışan ALS öğrencilere mümkün olan en iyi ortamı sağlamanın yanı sıra, mümkün olan en iyi personele de sahiptir. Bu yüzden ALS sadece en hevesli ve adanmış öğretmenleri işe alıyor ve maksimum potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için düzenli eğitim ve gelişim oturumlar düzenlemektedir. Tüm öğretmenler deneyimli, derece nitelikli İngilizce konuşanlardır ve öğrencilerine bireysel geri bildirim ve öneriler sunmak için her zaman hazırdırlar.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen ALS, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. ALS farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

IELTS Preparation: ALS'nin kıdemli akademik ekibi tarafından tasarlanan ve izlenen tam zamanlı IELTS preparation kursları sunulmaktadır. ALS 4.0 ila 5.5 arası IELTS bantlarında bulunan öğrenciler için bir geliştiriciler sınıfı ve mevcut seviyesi 6.0 veya daha üstündeki öğrenciler için bir azırlık sınıfı sunmaktadır.

General English: A ve B dersleri, size çeşitli aksanlara ve öğretim stillerine maruz kalmanızı sağlamak için farklı öğretmenler tarafından verilmektedir. A dersi dilbilginizi, kelime bilginizi ve işlevsel dilinizi geliştirmeye odaklanır. Ders B, konuşma becerileri ve telaffuz ağırlıklı olarak etkileşimli iletişime odaklanmaktadır. Öğretim iletişimsel ve görev tabanlı bir yaklaşıma dayanmaktadır, bu da her zaman etkili gerçek yaşam iletişimine odaklandığınız anlamına gelir.

Teacher Training  Programme: Teacher Training  Programme, yerli olmayan ilköğretim ve ortaöğretim öğretmenlerinin öğretim ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır. Bunlar, öğretmenlerin İngilizce dil seviyesini geliştirmeyi ve aynı zamanda sınıf becerilerini yenilemeyi ve öğretmenlerin dil metodolojilerindeki son değişikliklerle güncel olmalarını sağlamayı amaçlayan dil ve öğretim becerileri tazeleme kurslarıdır.

Konaklama

Aile Yanı

ALS yıllar boyunca, İrlanda'da kaldıkları süre boyunca ALS öğrencilerine ev sahipliği yapan, hepsi konaklama ALS'nin konaklama ekibi tarafından kişisel olarak röportaj yapılan ve deneyimleri ve dostlukları için seçilen bir dizi yerel aile ile güçlü ilişkiler kurmuştur. Öğrenciler kendi odalarını seçme veya bir arkadaşıyla paylaşma seçeneğine sahiptir. Aynı milliyetten gelen öğrenciler, aynı aile tarafından barındırılmamaktadır. Bu konaklama imkanında öğrencilere yemek ve temel ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler sunulmaktadır.

Öğrenci Rezidansı 

Ev sahibi bir ailenin yanında kalmak istemeyen öğrenciler için, şehir çapında kısa süreli kiralanabilecek bir dizi modern, tam servisli dairemiz bulunmaktadır. Talep nedeniyle, dairenin konaklaması genellikle bir öğrencinin gelmesi için en az 4 hafta önce rezerve edilmelidir. Bu konaklama imkanında öğrencilere yemek hizmeti sunulmamaktadır.

Sosyal Etkinlikler

ALS'nin sosyal ve kültürel programı ALS için en az dersler kadar önemlidir ve bu nedenle ALS bünyesinde sosyal aktivitelerle ilgilenen profesyonel bir ekip bulundurmaktadır. Bu aktiviteler tüm derslerin programlı bir parçasıdır ve normalde öğleden sonra ve akşamları dersten sonra gerçekleşir. Connemara, Clare ve Galway gibi Dublin dışındaki doğal alanlara günlük ve hafta sonu gezileri düzenlenir. ALS tarafından düzenlenen sosyal programların bazıları aşağıdaki gibidir;

 • Sanat galerisi ve müze turları
 • Sinema / tiyatro ziyaretleri
 • Okul partileri
 • Bisiklet, futbol ve diğer spor aktiviteleri
 • Festivaller
 • Dublin içindeki ve dışındaki tarihi yerlere günlük geziler
 • Geleneksel İrlanda müzik geceleri
 • Belfast'a gece gezileri , Galway ve Kor

 

 

Kuruluş Tarihi 2003

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İrlanda

Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce
 • Sınavlara Hazırlık ( FCE ve CAE, TOEIC, ve IELTS )
 • İş İngilizcesi
 • Grup Programları
 • Mesleki Programlar
 • Öğrenci / İş Programları

Akreditasyonlar

acels
mei

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1