The Liverpool School of English

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

The Liverpool School of English 1999 yılından bu yana, teşvik edici ve destekleyici bir ortamda uzman İngilizce dil eğitimi vermektedir. The Liverpool School of English'in hedefleri açık ve basittir: Tüm öğrencilerin etkili bir şekilde öğrenmesi, tüm öğrencilerin hedeflerine ulaşmada başarılı olması, tüm öğrencilerin olağanüstü bir deneyime sahip olması, Liverpool School of English'in paylaştığı ve teşvik ettiği değerler uluslararası çevreyi sevmek, gerçekten sıcak, samimi ve şefkatli insanlarla beraber iyi bir eğitim ortamı oluşturmak ve yaptılan her işte profesyonel olabilmektedir.

Dil Eğitimi

The Liverpool School of English, İngilizce'nin uluslararası alanda kullanımını yansıtan modern, çok kültürlü bir öğrenme ortamı sağlar. Öğrencilerin öğrenme hedeflerine ulaşmak için öğretmenleri ile işbirliği içinde etkin bir şekilde çalışmalarını bekleyen LSE kursların pratik ve öğrencilerin ihtiyaçları ile ilgili olmasını sağlamaktadır. LSE öğrencileri derslerini tamamladıktan sonra öğrenimlerine ve LSE ile olan deneyimlerine devam etmeye teşvik etmektedir. LSE farklı öğrenme tarzlarını benimser ve bunu verilen ders türlerine yansıtır. Genel İngilizce, Özel Amaçlı İngilizce ve sınav hazırlığına ihtiyaç duyan öğrenciler için çok çeşitli kurslar ve seviyeler sunan LSE öğrencilerin İngilizcelerini farklı bağlamlarda kullanmalarını sağlayacak bir dizi sosyal etkinlik ve gezi sunmaktadır. LSE öğrenme deneyimi ve İngiliz yaşamı ve kültürü hakkında değerli bir bakış açısı etrafında eğitici ve eğlenceli bir ortam sunmaktadır.

Konaklama

Konaklamanızda güvenli, rahat ve mutlu olmanızın ne kadar önemli olduğunu anlayan LSE'nin deneyimli ve özel konaklama ekibi rezervasyon süreci boyunca, varışta, Liverpool'daki konaklamanız sırasında ve gidişinizde size yardımcı olmaktadır. Konaklamanızı LSE ile rezerve etmek basit ve kolaydır. İhtiyaçlarınız için doğru konaklamaya sahip olmanız için sizinle birlikte çalışmaktadır. Konaklamanıza gitmek basit ve kolaydır. 

Aile Yanı

İngiliz bir aileyle yaşamak ve yemek yemek isteyen öğrenciler aile yanında konaklama seçerler. LSE'nin konaklama ekibi birçok yerel aile yanı konaklama sahibiyle yakın işbirliği içinde çalışır ve sizi ihtiyaçlarınıza uygun bir ev sahibi ile eşleştirebilir. Bu konaklama imkanı ile birlikte aynı zamanda yemek hizmeti gibi pek çok hizmet de sunulmaktadır.

Öğrenci Rezidansı 

Şehir merkezinde bağımsız olarak yaşamak istiyorsanız, öğrenci rezidansı konaklama iyi bir seçenektir. LSE'nin konaklama ekibi, her bir konut hakkında size verilen bilgilerin açık olduğundan ve konaklamanızın konforlu, iyi yönetilen ve güvenli olduğundan emin olmak için konut sağlayıcıları ile yakın işbirliği içinde çalışır. Şehir içindeki birçok harici konaklama sağlayıcısı ile çalışan LSE'nin öğrencileri genellikle buradaki konutlarda kalırlar, ancak bunlar tamamen rezerve edilmişse, eşit standartta başka konaklama seçenekleri de vardır. Sunulan konutlar harici şirketlere aittir ve bu şirketlerce yönetilmektedir. Tüm şirketler okulla yakın çalışır ve deneyiminizi geliştirmek için öğrencilerden düzenli geri bildirimler şirketlere aktarılır. Ancak, okul ikametgahı yönetmez. Dairede diğer uluslararası öğrencilerle bir mutfak ve salon alanı paylaşacaksınız. Konutlar yeni insanlarla tanışmak ve İngilizcenizi farklı ülkelerden insanlarla pratik yapmak için mükemmeldir. Bu konaklama imkanında öğrencilerin kendi yemeklerini yapmaları beklenmektedir.

Sosyal Aktiviteler

Liverpool'da kaldığınız süre boyunca, İngilizce öğrenmek önemlidir, ancak İngiltere'de yaşam hakkında bilgi edinmek, yeni yerler keşfetmek ve yeni arkadaşlar edinmek de önemlidir. LSE'nin sosyal programı okulda hayatın önemli ve çok sevilen bir parçasıdır. Dikkatle, farklı ilgi alanlarına ve bütçelere sahip farklı insan türlerine hitap edecek şekilde tasarlanan her gezi ve aktivite İngilizcenizi geliştirmek ve yeni deneyimlerin keyfini çıkarmak için bir fırsattır.

Kuruluş Tarihi 1999

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • General English
  • Examination Courses
  • Teacher Training & Development
  • Specialist Courses
  • Summer Courses
  • Group Courses

Akreditasyonlar

british_council
private_further_Education
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1