The English Studio

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

The English Studio'nun 21 yılı aşkın sürelik tecrübesi öğrenciler için sadece dil öğrenecek yer değil aynı zamanda kültür, yolculuk ve deneyim kazanacakları yerdir. The English Studios Öğrencilerin sadece mümkün olan en iyi hizmeti almasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda eğlenceli ve ilerici bir ortamda akademik hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için bu üç temel alana odaklanmaktadır. Binlerce öğrencisiyle, küresel bir arkadaş ağı oluştururken ve geliştirirken fiyatı düşük tutmayı başarabilen ES bunun kaynağının öğrencileri olduğunu düşünmektedir. Okullardan birine kaydolmak sadece yurtdışında bir eğitim programı değil, akademik, profesyonel ve sosyal olarak sonsuz fırsatlara açılan açık bir kapıdır.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen The English Studio, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. The English Studio farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: Londra ve Dublin'deki General English kurslarını seçen binlerce öğrenciye katılın. Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm İngilizce seviyeleri için mevcut olan General English kursları öğrenciler arasında her zaman en popüler olanlardır.

English for Business Courses: English for Business Courses, öğrencilerin iş piyasasına hazırlanmak için İngilizcelerini geliştirmelerine ve İngilizce konuşulan ortamlardaki kariyer beklentilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Orta ve ileri düzeyde İngilizce seviyesine sahip öğrenciler için İş İngilizcesi kursunda güven kazanacak ve İngilizce ile kolayca iletişim kurmayı öğreneceksiniz.

Intensive English Courses: Intensive English Courses, İngilizce'de kolayca ve güvenle iletişim kurmadaki ilerlemenize hızla yardımcı olacaktır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm İngilizce seviyeleri için sunulan Yoğun İngilizce kursları İngilizce'yi hızlı bir şekilde öğrenmenize ve seviyenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

IELTS Exam Preparation: IELTS Exam Evening Course, Dublin'de yaşarken ve çalışırken IELTS sınavına girmek isteyen öğrenciler için idealdir. IELTS Exam Evening Course ile sizi IELTS sınavına hazırlayacak dil becerileri ve sınav stratejileri geliştireceksiniz. Akşam kursu, sınav hazırlığına odaklanan (aksi belirtilmedikçe) 10 haftalık bir süre boyunca 40 saatlik İngilizce eğitimi sunmaktadır. Her akşam dersi 2 saat, her Salı ve Perşembe 19: 00-21: 00 saatleri arasındadır.

Konaklama

The English Studio'da İngilizce öğrenmeye geldiğinizde kendinizi evinizde hissetmeniz önemlidir. Bu nedenle The English Studio, size çalışmak ve arkadaş edinmek için harika yerler olan bir dizi yüksek kaliteli konaklama seçeneği sunmaktadır. Tüm konaklama seçenekleri okullara kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır ve Londra veya Dublin heyecanına toplu taşıma araçlarıyla hızlı bir şekilde erişilebileceğini göreceksiniz.

Aile Yanı

Aile yanı, sürükleyici bir ortamda dil öğrenimlerini hızlı bir şekilde izlemek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Yerel ev sahipleriyle yaşamak, ilk el İngiliz kültürünü deneyimlemek ve Londra'yı Londralıların her gün gördüğü gibi görmek anlamına gelir. The English Studio British Council kayıtlı ortaklarıyla çalışarak, şehrin her yerinden ev sahibi binlerce öğrenci yerleştirmektedir. Her öğrenciye mükemmel hizmet seviyelerinin sunulmasını sağlamak için, ev sahipleri yüksek güvenilen ortaklarımız tarafından işe alınır, eğitilir ve desteklenir. Ev sahibi ağı 2 ila 5 Londra bölgelerinde bulunmaktadır ve bulunduğunuz yer tamamen seçiminizdir! Öğrenciler ihtiyaçlarına en uygun servis kombinasyonunu seçebilirler - yarım pansiyon yemek planlarına ve tek veya iki kişilik odalara kadar kendi yemeklerini hazırlarlar. Ev sahibi portföyü, bu büyük şehrin zengin kültürünü, etnik kökenini ve çeşitliliğini yansıtıyor. English Studio öğrencileri, Londralıların bu şehirde nasıl yaşadıklarını her gün yaşadıkları gibi deneyimleme fırsatına sahipler, çünkü onlar da yerlilerden biri olacaklar. 

Öğrenci Rezidansı

The English Studio yeni bir şehirde konaklama tercihleri ​​yaparken öğrenci ihtiyaçlarının farklı olduğunu anlamaktadır. Biraz daha bağımsızlıktan hoşlanan öğrenciler için The English Studio'nun özel konutu popüler bir seçim olduğunu kanıtlıyor. Raleigh House, daha fazla özgürlük arayan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Diğer English Studio öğrencileriyle birlikte yaşamak için Raleigh House, geldiğiniz andan itibaren harika bir topluluk atmosferi sunuyor. Her şey konumla ilgilidir ve öğrenciler Kentish Town, bölge 2'deki bu harika noktadan asla hayal kırıklığına uğramazlar. Yaklaşık 20 dakika içinde okula seyahat edin, hafta sonlarını Camden Town'daki yoldan kısa bir yürüyüş yapın ya da yerel bir şarküteri almak için bir şeyler alın ve piknik yapmak için Hampstead Heath'e gidin. Bir İngiliz evinde en iyi konuşmalar mutfakta gerçekleşir ve Raleigh House bir istisna değildir. Burada büyük ortak mutfak, öğrenci yiyecekleri için özel kuru ve buzdolabında depolama seçenekleriyle harika bir tesis görevi görmektedir. Mutfaktan 15 özel ve tek kişilik odalar mevcuttur. Özel veya ortak banyo seçenekleri mevcuttur. WiFi ve yatak çarşaflarının ekstra faturalar içermemesi, bunu daha zeki öğrenciler için akıllı bir seçenek haline getirmektedir. Alanlar sınırlı olduğundan Raleigh House'u erken kayıt yaptırın.

Sosyal Aktiviteler

Sosyal program, İngilizce pratiği yapmak, eğlenmek ve en önemlisi arkadaş edinmek için dersler dışında sınıf arkadaşlarıyla tanışma fırsatlarıyla doludur. Her hafta, çeşitli gezi, kültürel ve boş zaman etkinlikleri düzenlenmektedir, bu nedenle herkesin zevk alacağı bir etkinlik bulunmaktadır. Faaliyetlerin belli bir bütçedeki insanlar için uygundur olduğundan ve genellikle tamamen ücretsizdir. 

Kuruluş Tarihi 1997

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

İrlanda

Sunulan Programlar

  • General English
  • General English Evening Course
  • Intensive English
  • English For Business
  • Academic Year Eenglish Courses
  • IELTS Exam Preparation
  • IELTS Exam Preparation Evening Course
  • C1 Advanced (CAE) Cambridge Exam

Akreditasyonlar

british_council
marketing_english_in_ireland
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1