Inlingua Florida

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Inlingua, Avrupa, Afrika, Asya, Kuzey ve Güney Amerika'da 30'dan fazla ülkede 300'den fazla dil merkezi bulunan dünyanın önde gelen dil eğitim organizasyonlarından biridir. Milyonlarca özel müşteri ve büyük ve küçük şirketlerin, kurumların ve devlet dairelerinin çalışanları, Inlingua dil eğitimi yönteminden yararlanmıştır. Yasal olarak bağımsız dil merkezleri yüksek kaliteli ideallere ve tek tip eğitim ilkelerine bağlıdır. Merkezler eğitim programlarını yerel pazarın gereksinimlerine göre şekillendirmekte serbesttirler. Yüksek nitelikli yerli konuşmacılar, Inlingua tarafından özel olarak geliştirilen eğitim materyalleri yardımıyla birçok farklı dilde dil ve iletişim eğitimi sağlar

Dil Eğitimi

Inlingua Yöntemi öğrenme başarısına katkıda bulunan Inlingua anahtar unsurlarından biridir. Dil eğitiminde onlarca yıllık deneyime dayanmaktadır ve değişen bir dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak geliştirilmektedir. Vurgu, konuşma yoluyla doğrudan iletişim üzerinedir. Konuşma dili vurgulanır. Dil öğrenenler dikkatlerini okumaya ve ek dinleme veya yazma becerilerine çevirmeden önce sözlü yeterliklerine odaklanırlar. İster iş görüşmeleri ya da toplantılar için bir dile ihtiyacınız olsun, dil sertifikası geçmek ya da sadece sosyalleşmek ve alışveriş yapmak için Inlingua'nın sizin için bir kursu vardır. Inlingua dil eğitmenleri öğrencilerin sunum, uygulama ve üretim aşamalarını sırayla tecrübe etmelerini sağlar. Her aşamada, eğitim oturumlarını ilginç ve motive etmek için çok çeşitli farklı eğitim teknikleri ve etkinlikleri kullanılmaktadır. Üç aşamanın her biri için harcanan toplam süre konuya, kelime dağarcığına veya yapıya göre biraz değişebilir.

Konaklama

Inlingua öğrencilerin yurt dışında okurken konakladıkları koşulların çok önemli olduğunun bilincindedir. Bu yüzden öğrencilerinin sınıf dışında rahat etmeleri için farklı konaklama seçenekleri sunar. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Aile Yanı 

Ulusal tatilleri kutlamak, alışveriş gezileri, aile yemekleri, düzenli konuşma ve hafta sonu eğlencesi, öğrencilerimizin yerel bir aile yanında ailenin yanında yaşayarak zevk aldıkları şeylerden sadece birkaçı. Inlingua öğrencileri, daha büyük Florida Metropolitan Bölgesi'nde yaşayan farklı tipte ailelerle konaklama imkanı sunan 4Stay adlı yerel bir konut ve aile yanı konaklama tavsiye hizmetine erişebilir. Katılan ailelerin tamamı titiz bir seçim, soruşturma ve onay sürecinden geçmektedir.

Öğrenci Rezidansları

Şehrin kalbinde yer alan Inlingua öğrenci rezidansları, bağımsızlık, gizlilik ve konforun doğru birleşimidir. Metro, restoranlar, gece hayatı, alışveriş ve parkların yakınındaki en lüks Arlington apartman topluluklarından birinde yer alan konut, birçok öğrenci için en iyi seçim olacaktır. Inlingua öğrenci rezidansı size birçok seçenek sunuyor: diğer öğrencilerle yaşayabilir, kendi özel odanız, hatta özel bir daireniz olabilir - seçim sizin! Oda arkadaşlarıyla İngilizceyi sosyal bir ortamda kullanarak pratik yapmak, aynı zamanda gizliliğinizi ve bağımsızlığınızı koruyabilmak daire yaşamını ideal hale getirir!

Kuruluş Tarihi 1972

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Intensive English Program (IEP)
  • General Purpose Program (GPP)
  • Accelerated Professional Program (APP)
  • GMAT
  • GRE
  • LSAT
  • SAT
  • TOEFL iBT
  • TOEIC

Akreditasyonlar

cea

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1