Bristol Language Centre

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Bristol Language Centre öğrencilerin İngiltere'de, güvenli ve mutlu olacağı şefkatli bir ortamda heyecan verici bir konaklama geçireceğinden emin olmayı kendine misyon edinmiştir. Dinamik, bağımsız bir okul olarak, BLC öğrencilerine yenilikçi ve benzersiz öğretim yöntemleri kullanarak deneyimli öğretmenler tarafından verilen çok çeşitli yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sunmaktadır. Bireysel öğrencilerin ihtiyaçlarını ve refahını sağlamakla gurur duyan ve sağlam akademik öğretimi öğrencilerin hedeflerine ve isteklerine uygun hale getirmektedir. Pratik, gerçek hayat İngilizcesi öğrenmenin yanı sıra, canlı sosyal programının ve canlı bir şehirde yaşamın tadını çıkarırken İngilizcenizi pratik yaparak geliştirebilirsiniz. BLC English UK ve Quality English, İngiltere Sınır Ajansı (UKBA) Yüksek Güvenilirlik Sponsoru olan ve Bağımsız Okullar Müfettişliği (ISI) tarafından denetlenen British Council tarafından akredite bir okuldur.

Dil Eğitimi

İlerleme kaydettiğinizden ve çalışmalarınızdan en iyi şekilde faydalandığınızdan emin olmak için bireysel bir çalışma planınız ve özel bir eğitmeniniz olacak. Ayrıca BLC gelecek için plan yapmanıza da yardımcı olacaktır. İlerlemenizi izlemek için düzenli sınıf testleriniz olacak ve bir kurs sonu raporu ve sertifikası alacaksınız. Bağımsız çalışma için öğleden sonra kullanılabilecek BLC'nin tabletinden ve kendi kendine çalışma alanından yararlanacaksınız. Kişisel internet erişimi veya bireysel çalışma için güvenli tabletler öğrenciler tarafından kullanılabilir. Sınıf çalışması ve BLC Anytime eğitimleri için ek tabletler mevcuttur. Ayrıca, çoğu sınıfta interaktif yazı tahtaları, ekranlar ve projektörler ve ayrıca ücretsiz süper hızlı Wi-Fi mevcuttur. Öğretmenler internet ve bilgisayar destekli öğrenme yöntemleri ve dil dersleri konusunda eğitilmektedir.

Konaklama

Konaklama yurtdışı eğitiminin önemli bir parçasıdır, bu nedenle öğrenciler ve ev sahipleri arasında harika bir eşleşme bulmak BLC tarafından görevlendirilmiş bir ekip tarafından özenle yapılmaktadır. Öğrenciler dünyanın her yerinden geliyor, bu yüzden sadece onlar için değil, ev sahibi ailelerimiz için de gerçek bir kültürel alışveriş. Ayrıca BLC öğrencilerine aile yanı konaklama imkanının yanında öğrenci rezidansı konaklama imkanı da sunmaktadır. 

Aile Yanı

BLC'nin aile yanında konaklama seçeneği en popüler seçeneğidir. Bir ailenin bir parçası olarak, tek bir yatak odasında, tüm yaşam alanlarını paylaşarak ve ihtiyacınız olan tüm imkanların karşılandığı bir evde yaşayacaksınız. Yemekler hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonları günde üç öğün olmak üzere sağlanmaktadır.

Öğrenci Rezidansı

Daha bağımsız yaşamak istiyorsanız, bir öğrenci rezidansında kalmak idealdir. Farklı ülkelerden gelen öğrencilerle yaşayabilir ve İngilizcenizi birlikte geliştirebilir veya bir stüdyo dairede tamamen bağımsız olarak yaşayabilirsiniz. BLC size yıl boyunca yüksek kalitede çeşitli konaklama seçenekleri sunar. Bu konaklam imkanında yemek hizmeti sunulmamaktadır.

Kuruluş Tarihi 2004

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • English for Everyday Life
  • English for Examination Purposes
  • English for Work
  • Evening and Summer Courses

Akreditasyonlar

british_council
quality_english
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1