Ability English

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Ability English, çok çeşitli ülkelerden öğrencileri misafir eden Avustralya'daki en prestijli dil okullarından bir tanesidir. Öğrencilerin her kıtadan öğrencilerle beraber okumayı, uluslararası arkadaşlar edinmeyi, gelecekteki meslektaşlarınızı tanımak ve dünya görüşünü arttırlamaları için gerekli ortamı sağlayan Ability English verdiği kaliteli İngilizce eğitimi ile öğrencilere unutulmayacak bir deneyim sunuyor. İngilizce pratik yapmanıza ve uluslaarası arkadaşlıklar edinmesinze yardımcı olmak için birçok sosyal etkinlikte düzenleyen Ability English Avustralya'nın güzelliğini ve macerasını dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla deneyimlemek, İngilizcenizi geliştirmenin en iyi yollarından biridir.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen Ability English, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Ability English farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: Genel İngilizce Kursu (Başlangıç Seviyesinden İleri Seviye 2 ila 72 hafta) iki seçenekte mevcuttur. Standart seçeneği, İngilizce dilinde son derece yetkin olmak için ihtiyacınız olan tüm becerileri öğretir. Ability English General English programıyla tüm becerilerinizin yüksek bir seviyede geliştirildiğinden emin olmakla beraber sürekli olarak iyi gelişip gelişmediğinizi kontrol etmektedir.

Survivor English: Ability English yerlilerle konuşmaktan korkan veya utangaç hisseden öğrenciler için bu derste korkularınızın üstesinden nasıl geleceğinizi ve nasıl bağlanacağınızı öğretmektedir. Ability English her gün size öğretmeninizden birçok ayrıntılı geri bildirim ile pratik iletişim becerileri öğretmektedir, bu nedenle size meydan okuyan gerçek yaşam durumlarını yönetmeye ve kontrol etmeye daha güvenli bir şekilde hazırsınız. İş yeri de dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda İngilizce konuşanlar ile uygun dili kullanarak ortak, gerçek yaşamda iletişim kurma fırsatları sunan Ability English ayrıca röportaj becerilerinizi de geliştirmektedir.

Cambridge Exam Preparation: Cambridge PET, FCE ve CAE sertifikaları dünyanın en büyük çok uluslu şirketlerinden bazıları tarafından tanınmaktadır. Test sonuçları birçok ülkede üniversite ve göçmenlik gereklilikleri için de kabul edilmektedir. Ability English mükemmel öğretmenlere ve öğrencilere ihtiyaç duydukları puanları alma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Cambridge Sınav Hazırlık kurslarımız çok kapsamlı ve tüm İngilizce becerilerinizde büyük gelişmeler getirecek.

English for Academic Purposes: EAP kursu sizi bir kolejde veya üniversitede karşılaşabileceğiniz olası tüm dil zorluklarına hazırlar. Kurs, Pathway öğrencilerinin bir Başarı Sertifikası almak için tamamlamaları ve geçmeleri gereken iki modülden (her biri 5 hafta) oluşur. Seçtikleri üçüncül program için İngilizce gereksinimlerini zaten karşılayan öğrenciler, EAP'yi İngilizce konuşan bir akademisyeni daha iyi anlamalarını sağlayacak yararlı bulacaktır.

IELTS Test Preparation: Amacınız Avustralya'daki bir üniversitede veya İngilizce konuşulan başka bir ülkede okumak ya da İngilizce konuşulan bir ülkede çalışma vizesine başvurmak olabilir. Bu kurs sizi bu hedeflere ve IELTS testine tam olarak hazırlar. Uzman öğretmenlerimiz size ihtiyacınız olan IELTS puanını alabilecek bilgiye sahiptir.

Konaklama

Ability English her gün öğrencilerinin anadili İngilizce olanlarla veya uluslararası arkadaşlarla yaşadıklarında İngilizcelerini ne kadar hızlı geliştirdiklerini görmektedir. Ability English Avustralya evinde İngilizce konuşmak ve konut sorunlarına yardımcı olmak için üniversitede tam zamanlı personel bulabilmek isteyen öğrencileri için, bir konut yerleştirme hizmeti sunmaktadır

Öğrenci Rezidansı 

Tamamıyla öğrencilerin konforu düşünülerek tasarlanmış öğrenci rezidansları öğrencileri okuldan sonra deşarj etmek için bütün hizmetlere sahiptir. Lokasyona göre değişmekle beraber aynı zamanda günde 3 öğün yemek, ücretsiz wifi, haftalık çamaşır yıkama gibi pek çok hizmete sahip olan Ability English öğrenci rezidansları öğrencileri kendi evlerinde hissettirmektedir. 

Aile Yanı

Öğrencilerin özenle seçilmiş ve sürekli denetlenen Avustralyalı ailelerin yanında kalabileceği bu konaklama imkanı hem sürekli ana dili İngilizce olan bir ailenin yanında yaşadıkları için İngilizcelerinin gelişeceğinden hem de tamamen farklı bir kültürü birinci elden deneyimleyerek dünya görüşlerini genişleteceklerinden mükemmel bir konaklama imkanıdır. Lokasyona göre değişmekle beraber aynı zamanda günde 3 öğün yemek, ücretsiz wifi, haftalık çamaşır yıkama gibi pek çok hizmette bu konaklama imkanında mevcuttur.

Sosyal Etkinlikler

Öğrencilerin sınıfta öğrendikleri bilgileri gerçek hayatta pratiğe dökebilmeleri için gerekli ortamı yaratan Ability English her zevkten öğrencisi için pek çok çeşitli aktivite sunmaktadır. Bir yandan öğrencilerin İngilizce pratik yaptığı bir yandan da öğrencilerin uluslar arası arkadaşlıklar edindiği bu etkinlikler Ability English'in sunduğu eğitimin temel yapı taşlarından bir tanesidir. 

Kuruluş Tarihi

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Avustralya

İsviçre

Sunulan Programlar

  • General English
  • Survivor English
  • Cambridge Exam Preparation
  • IELTS Test Preparation
  • English for Academic Purposes

Akreditasyonlar

english_australia

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Broşür Fiyat ListesiPromosyon Bitiş Tarihi: 10.01.2020

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1